همه محصولات
-
Huawei Telecomبله، ما همیشه سبد خرید و میز کار را خریدیم. این شرکت خدمات سریع و گرم است. -
Geely Motorsخدمات خوب، قیمت مناسب، سبک تنظیم آسان، کیفیت بهتر. -
Thinh-ویتنامسلام، جانسون، لطفا 12000 متر 2808 لوله یخ، رنگ عاج را ترتیب دهید.
کلید واژه ها [ aluminum frame support connector ] همخوانی داشتن 47 محصولات.
DYP43-12 لوازم جانبی لوله لاغری آلومینیوم فریم پشتیبانی PP اتصال پا برای میز کار
| تکنیک: | ریخته گری |
|---|---|
| کد سر: | گرد |
| اتصال: | زن و مرد |
DYP28-10 Lean Tube Accessories Aluminum Frame Support PP Foot Connector for Workbench / Material Rack
| تکنیک: | ریخته گری |
|---|---|
| کد سر: | گرد |
| پیوستگی: | زن و مرد |
سیستم های قاب بندی پروفیل آلومینیومی صنعتی 4040 اکستروژن 4080 T
| تایپ کنید: | رابط موازی |
|---|---|
| مواد: | آلومینیوم |
| پایان سطح: | سند بلاست |
لوله آلیاژ آلومینیوم 6063-T5 با سطح مات سندبلاست شده و قاب T شکل برای میز کار سنگین
| نام: | لوله آلومینیومی قاب T شکل DY43-02A |
|---|---|
| مواد: | 6063-T5 |
| درمان سطحی: | ماسهبازی ، مات |
پروفیل آلومینیوم استاندارد اروپایی 4040 8020 3030 2040 ولت پروفیل آلومینیومی اسلات
| تایپ کنید: | رابط موازی |
|---|---|
| مواد: | آلومینیوم |
| پایان سطح: | سند بلاست |
DY19-01A لوله های ساختاری آلومینیومی ساختاری آلومینیومی لوله های خمیده آلومینیومی برای میز کار
| Name: | general frame |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| N/W: | 200g/m |
DYJ28-A01 اتصال مشترک لوله مستقیم بیرونی آلومینیوم
| Product name: | Outer Straight Connector Aluminium Alloy Lean Pipe Joint |
|---|---|
| Material: | Aluminum alloy ADC12 |
| Color: | Silver |
لوله خمیده آلومینیومی 43mm 6063-T5 با سطح مات شن و ماسه کشی و طول 4 متر برای کاربردهای صنعتی
| نام: | قاب عمومی DY43-01A |
|---|---|
| مواد: | 6063-T5 |
| درمان سطحی: | ماسهبازی ، مات |
90° Cross Joint DYJ28-A06 Adc12 کانکتور لوله لاغری لوله لاغری
| Product name: | 90° Cross Joint Aluminium alloy lean pipe connector |
|---|---|
| Material: | Aluminum alloy ADC12 |
| Color: | Silver |
لوله باریک آلیاژ آلومینیوم 19 میلی متری DY19-01A لوله باریک آلومینیومی کاراکوری قفسه کایزن
| نام: | قاب عمومی DY19-01A |
|---|---|
| مواد: | 6063-T5 |
| درمان سطحی: | ماسهبازی ، مات |

