همه محصولات
-
Huawei Telecomبله، ما همیشه سبد خرید و میز کار را خریدیم. این شرکت خدمات سریع و گرم است. -
Geely Motorsخدمات خوب، قیمت مناسب، سبک تنظیم آسان، کیفیت بهتر. -
Thinh-ویتنامسلام، جانسون، لطفا 12000 متر 2808 لوله یخ، رنگ عاج را ترتیب دهید.
کلید واژه ها [ aluminum connector lean tube ] همخوانی داشتن 298 محصولات.
Professional Manufacturer Carbon Steel Self-tapping Automatic Connector for Aluminum Profile
| مادی: | فولاد |
|---|---|
| Brand name: | DIYA |
| برنامه: | صنعتی |
اتصال لوله لاغر فلزی سیاه HJ-14 با پوشش الکتروفورز با ضخامت 2.3 میلی متر برای قفسه انبار لوله
| تکنیک: | ریخته گری |
|---|---|
| گارانتی: | 1 سال |
| اتصال: | قفل |
Sand Blasting 2040 Aluminium Extrusion V Slot Custom
| تایپ کنید: | رابط موازی |
|---|---|
| مواد: | آلومینیوم |
| پایان سطح: | سند بلاست |
4080 8080 4040 2040 V اسلات پروفیل آلومینیومی سازه های ساختمان
| تایپ کنید: | رابط موازی |
|---|---|
| مواد: | آلومینیوم |
| پایان سطح: | سند بلاست |
جفت های لوله های فلزی برای شن و ماسه کشی ADC12 کانکتورهای لوله های آلومینیومی
| نام محصول: | کانکتور لوله خمیده آلومینیومی |
|---|---|
| مواد: | آلیاژ آلومینیوم ADC12 |
| رنگ: | نقره |
DYJ28-A01 نسل جدید از پیوندهای صنعتی اتصال لوله لاغری در کارگاه و کارخانه استفاده می شود
| نام محصول: | کانکتور لوله خمیده آلومینیومی |
|---|---|
| مواد: | آلیاژ آلومینیوم ADC12 |
| رنگ: | نقره |
Factory Direct Sale DY28-01A General Aluminum Lean Pipe Alloy Metal Tubes for Workbench
| نام: | لوله آلومینیومی جنرال DY28-07A |
|---|---|
| مواد: | 6063-T5 |
| N/W: | 400 گرم در متر |
نوع بیرونی اتصال لوله آلومینیومی کانکتور چندگانه DYJ-A01
| تضمین: | 1 سال |
|---|---|
| محل منبع: | ژجیانگ، چین |
| تکنیک ها: | ریخته گری، جعلی |
DY28-02A Aluminum Pipe T-shaped Aluminium Alloy Lean Pipe Tube for Karakuri System
| نام: | لوله آلومینیومی T شکل DY28-02A |
|---|---|
| مواد: | 6063-T5 |
| N/W: | 650 گرم در متر |
High Quality DY28-07A General Aluminum Pipe Thin Aluminium Alloy Lean Pipe Tubes for Warehouse Shelving Trolley Cart
| نام: | لوله آلومینیومی جنرال DY28-07A |
|---|---|
| مواد: | 6063-T5 |
| N/W: | 300 گرم/متر |

