همه محصولات
-
Huawei Telecomبله، ما همیشه سبد خرید و میز کار را خریدیم. این شرکت خدمات سریع و گرم است. -
Geely Motorsخدمات خوب، قیمت مناسب، سبک تنظیم آسان، کیفیت بهتر. -
Thinh-ویتنامسلام، جانسون، لطفا 12000 متر 2808 لوله یخ، رنگ عاج را ترتیب دهید.
کلید واژه ها [ aluminum lean pipe profile ] همخوانی داشتن 219 محصولات.
پروفایل لوله خمیده آلومینیوم برای سیستم ریک و کاراکوری
| محل منبع: | ژجیانگ چین |
|---|---|
| زمان تحویل: | 12-15 روز |
| شکل: | گرد |
DY Profile Aluminum Lean Pipe Tube OD 28mm برای آلومینیوم آلیاژ سیستم لوله های لاغر
| نام محصول: | لوله بدون چربی آلیاژ آلومینیوم |
|---|---|
| مواد: | آلیاژ آلومینیوم |
| اندازه: | 28 میلی متر |
آلومینیوم لوله لاغری کاراکوری Kaizen مخزن Rack DY28-06A Duplex آلومینیوم عمومی
| نام: | لبه مسدود کننده آلومینیوم |
|---|---|
| مواد: | 6063-T5 |
| درمان سطحی: | سندبلاست، مات |
قفسه ذخیره سازی کاراکوری کایزن لوله آلومینیومی بار موجی غلتکی
| نام: | نوار شکل موج غلتکی |
|---|---|
| مواد: | 6063-T5 |
| درمان سطحی: | سندبلاست، مات |
آلومینیوم لوله لاغری کاراکوری کایزن رولر دایره ای
| نام: | میله دایره ای غلتکی |
|---|---|
| مواد: | 6063-T5 |
| درمان سطحی: | سندبلاست، مات |
لوله باریک آلومینیومی 6063-T5 با سطح مات سندبلاست شده و طول 4 متر برای کاربردهای صنعتی
| نام: | لوله آلومینیومی با T شکل |
|---|---|
| مواد: | 6063-T5 |
| درمان سطحی: | سندبلاست، مات |
DY28-04A 6063-T5 لوله خمیده آلومینیومی با سطح مات شسته شده و طول 4 متر برای کاربردهای صنعتی
| نام: | لوله آلومینیومی تک طرفه DY28-04A |
|---|---|
| مواد: | 6063-T5 |
| درمان سطحی: | سندبلاست، مات |
DY28-07A مواد آلومینیومی لوله کم وزن 6063-T5 با سطح مات شن و ماسه شده و طول 4 متر برای راه حل های کم وزن
| نام: | لوله آلومینیومی جنرال DY28-07A |
|---|---|
| مواد: | 6063-T5 |
| درمان سطحی: | سندبلاست، مات |
لوله آلومینیومی سبک وزن 6063-T5 با سطح مات سندبلاست شده و طول 4 متر برای کاربردهای صنعتی
| نام: | لوله آلومینیوم جنرال |
|---|---|
| مواد: | 6063-T5 |
| درمان سطحی: | سندبلاست، مات |
لوله خمیده آلومینیومی 43mm 6063-T5 با سطح مات شن و ماسه کشی و طول 4 متر برای کاربردهای صنعتی
| نام: | قاب عمومی DY43-01A |
|---|---|
| مواد: | 6063-T5 |
| درمان سطحی: | ماسهبازی ، مات |

