همه محصولات
-
Huawei Telecomبله، ما همیشه سبد خرید و میز کار را خریدیم. این شرکت خدمات سریع و گرم است. -
Geely Motorsخدمات خوب، قیمت مناسب، سبک تنظیم آسان، کیفیت بهتر. -
Thinh-ویتنامسلام، جانسون، لطفا 12000 متر 2808 لوله یخ، رنگ عاج را ترتیب دهید.
کلید واژه ها [ custom industrial aluminum profiles ] همخوانی داشتن 218 محصولات.
شکاف پروفیل های اکستروژن آلومینیومی OEM 40x40 T برای ریل خطی
| تایپ کنید: | رابط موازی |
|---|---|
| مواد: | آلومینیوم |
| پایان سطح: | سند بلاست |
لوله مستطیلی 40x40 پروفیل آلومینیومی گوشه های مربع آلومینیومی
| تایپ کنید: | رابط موازی |
|---|---|
| مواد: | آلومینیوم |
| پایان سطح: | سند بلاست |
40x40 استاندارد اروپا نقره 4040 پروفایل آلیاژ آلومینیوم اکستروز
| کد سر: | مربع |
|---|---|
| پیوستگی: | زن و مرد |
| کاربرد: | صنعتی |
Factory Price Aluminum Alloy Corner Bracket Gusset for Slot Aluminum Extrusion Profile
| مادی: | آلیاژ آلومینیوم |
|---|---|
| Brand name: | DIYA |
| کاربرد: | صنعتی |
لوله آلیاژ آلومینیوم 6063-T5 با سطح مات سندبلاست شده و قاب T شکل برای میز کار سنگین
| نام: | لوله آلومینیومی قاب T شکل DY43-02A |
|---|---|
| مواد: | 6063-T5 |
| درمان سطحی: | ماسهبازی ، مات |
لوله خمیده آلومینیومی 43mm 6063-T5 با سطح مات شن و ماسه کشی و طول 4 متر برای کاربردهای صنعتی
| نام: | قاب عمومی DY43-01A |
|---|---|
| مواد: | 6063-T5 |
| درمان سطحی: | ماسهبازی ، مات |
نوار نقاله مونتاژ پروفیل های اکستروژن آلومینیومی 1.7 میلی متری و میز کار
| تایپ کنید: | رابط موازی |
|---|---|
| مواد: | آلومینیوم |
| پایان سطح: | سند بلاست |
مهرههای T M6 M8 برای پروفیلهای آلومینیومی 30x30 40x40 شیار 8 میلیمتری
| جهت نخ: | دست راست |
|---|---|
| brand name: | DIYA |
| کاربرد: | صنعتی |
آلومینیوم لوله لاغری کاراکوری Kaizen مخزن Rack DY28-06A Duplex آلومینیوم عمومی
| نام: | لبه مسدود کننده آلومینیوم |
|---|---|
| مواد: | 6063-T5 |
| درمان سطحی: | سندبلاست، مات |
DY28-04A 6063-T5 لوله خمیده آلومینیومی با سطح مات شسته شده و طول 4 متر برای کاربردهای صنعتی
| نام: | لوله آلومینیومی تک طرفه DY28-04A |
|---|---|
| مواد: | 6063-T5 |
| درمان سطحی: | سندبلاست، مات |

