همه محصولات
-
Huawei Telecomبله، ما همیشه سبد خرید و میز کار را خریدیم. این شرکت خدمات سریع و گرم است. -
Geely Motorsخدمات خوب، قیمت مناسب، سبک تنظیم آسان، کیفیت بهتر. -
Thinh-ویتنامسلام، جانسون، لطفا 12000 متر 2808 لوله یخ، رنگ عاج را ترتیب دهید.
کلید واژه ها [ factory workbench flexible pipe tube ] همخوانی داشتن 59 محصولات.
لوله ناب نورد سرد با قطر 28 میلی متر برای سیستم قفسه بندی لجستیک
| استاندارد: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| مواد: | فولاد و آهن |
| سطح: | روکش پلاستیک PE |
میز کار آهنگ غلتکی جدول بدون خط تولید چند منظوره
| کاربرد: | کارگاه |
|---|---|
| تابع: | حمل لوازم جانبی |
| ماده: | لوله نازک، مسیر غلتک، مفاصل، فن |
اتصال لوله لاغر زاویه راست آهنی HJ-6 برای سیستم خط تولید 2.3 میلی متر
| رنگ: | سیاه |
|---|---|
| سبک: | بستن |
| مواد: | آهن و فلز |
لوله های فولادی ضد زنگ با روکش پلاستیکی ضد زنگ 28 میلی متر
| رنگ: | رنگارنگ مانند سفید، عاج، سیاه، آبی.. |
|---|---|
| DIY: | برای لوله سازه، لوله باغ و برای دکوراسیون |
| قطر: | 28 میلی متر |
اتصالات لوله ناب کرومی ANSI که مهر و موم اتصالات فلزی است
| نام محصول: | کانکتور لوله لاغر کرومی |
|---|---|
| درمان سطحی: | صفحه کروم |
| مواد: | فولاد |
دور لوله ضخیم پوشش داده شده با ضخامت 2.0 میلی متر
| ضخامت: | 0.8-2.0mm |
|---|---|
| شکل بخش: | دور |
| قطر خارجی: | 28 میلی متر |
سیستم لوله مدولار OD 28mm PE با روکش طراحی OEM سیستم قفسه لوله ای Lean
| Thickness: | 0.8 - 2 mm |
|---|---|
| Section Shape: | Round |
| Outer Diameter: | 28 mm |
نوع بیرونی اتصال لوله آلومینیومی کانکتور چندگانه DYJ-A01
| تضمین: | 1 سال |
|---|---|
| محل منبع: | ژجیانگ، چین |
| تکنیک ها: | ریخته گری، جعلی |
تقویت لوله های آلیاژی آلومینیومی باریک DY28-03A برای قفسه میز کار با تحمل بار بالا
| نام: | تقویت لوله آلومینیومی |
|---|---|
| مواد: | 6063-T5 |
| درمان سطحی: | سندبلاست، مات |

