همه محصولات
-
Huawei Telecomبله، ما همیشه سبد خرید و میز کار را خریدیم. این شرکت خدمات سریع و گرم است. -
Geely Motorsخدمات خوب، قیمت مناسب، سبک تنظیم آسان، کیفیت بهتر. -
Thinh-ویتنامسلام، جانسون، لطفا 12000 متر 2808 لوله یخ، رنگ عاج را ترتیب دهید.
کلید واژه ها [ factory workbench lean pipe tube ] همخوانی داشتن 70 محصولات.
لوله ناب نورد سرد با قطر 28 میلی متر برای سیستم قفسه بندی لجستیک
| استاندارد: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| مواد: | فولاد و آهن |
| سطح: | روکش پلاستیک PE |
اتصال لوله لاغر زاویه راست آهنی HJ-6 برای سیستم خط تولید 2.3 میلی متر
| رنگ: | سیاه |
|---|---|
| سبک: | بستن |
| مواد: | آهن و فلز |
لوله های فولادی ضد زنگ با روکش پلاستیکی ضد زنگ 28 میلی متر
| رنگ: | رنگارنگ مانند سفید، عاج، سیاه، آبی.. |
|---|---|
| DIY: | برای لوله سازه، لوله باغ و برای دکوراسیون |
| قطر: | 28 میلی متر |
دور لوله ضخیم پوشش داده شده با ضخامت 2.0 میلی متر
| ضخامت: | 0.8-2.0mm |
|---|---|
| شکل بخش: | دور |
| قطر خارجی: | 28 میلی متر |
لوله لاغر 28 میلی متری PE ABS برای سیستم رک
| طول: | 4000 میلی متر |
|---|---|
| کلمه کلیدی: | لوله بدون چربی |
| مواد: | لوله لاستیک فولادی روکش شده PE / ABS |
میز کار پروفیل آلومینیومی لوله مربع آلومینیومی مواد باز کردن قالب پردازش آلیاژ آلومینیوم
| تایپ کنید: | رابط موازی |
|---|---|
| مواد: | آلومینیوم |
| پایان سطح: | سند بلاست |
310 304 فولاد ضد زنگ جوش داده شده لوله بدون درز بدون درز قطر 28 میلی متر بخش گرد
| سطح: | روکش پلی اتیلن |
|---|---|
| فنی: | نورد سرد |
| ضخامت: | 0.8-2.0 میلی متر |
لوله های فولادی بدون پوشش PE / ABS برای انبار کارخانه و خط مونتاژ
| ضخامت: | 0.8-2.0mm |
|---|---|
| شکل بخش: | دور |
| قطر خارجی: | 28 میلی متر |
Binder Od28mm لوله فولادی بدون روکش Pe برای سیستم های رک
| ضخامت: | 0.8-2.0mm |
|---|---|
| شکل بخش: | دور |
| قطر خارجی: | 28 میلی متر |

