همه محصولات
-
Huawei Telecomبله، ما همیشه سبد خرید و میز کار را خریدیم. این شرکت خدمات سریع و گرم است. -
Geely Motorsخدمات خوب، قیمت مناسب، سبک تنظیم آسان، کیفیت بهتر. -
Thinh-ویتنامسلام، جانسون، لطفا 12000 متر 2808 لوله یخ، رنگ عاج را ترتیب دهید.
کلید واژه ها [ flexible pipes lean pipe ] همخوانی داشتن 592 محصولات.
DYJ19-A07 نسل سوم آلومینیوم خط مونتاژ لوله لاغر لوازم جانبی انبار اتصال دهنده لوله آلومینیومی 180 درجه نوع بیرونی
| تکنیک ها: | ریخته گری |
|---|---|
| کد سر: | گرد |
| اتصال: | زن و مرد |
اتصالات لوله آلومینیومی DYE19-03 لوله باریک کشویی حلقه افقی موقعیت یاب ثابت
| تکنیک ها: | ریخته گری |
|---|---|
| کد سر: | گرد |
| اتصال: | زن و مرد |
مفصل لولایی لوله متحرک دوگانه چرخان با روکش روی و آلومینیوم
| تکنیک ها: | ریخته گری |
|---|---|
| کد سر: | گرد |
| اتصال: | زن و مرد |
لوله باریک آلیاژ آلومینیوم 19 میلی متری DY19-01A لوله باریک آلومینیومی کاراکوری قفسه کایزن
| نام: | قاب عمومی DY19-01A |
|---|---|
| مواد: | 6063-T5 |
| درمان سطحی: | ماسهبازی ، مات |
سیستم لوله مدولار OD 28mm PE با روکش طراحی OEM سیستم قفسه لوله ای Lean
| Thickness: | 0.8 - 2 mm |
|---|---|
| Section Shape: | Round |
| Outer Diameter: | 28 mm |
DYP43-01 پلاگین های لوله پلاستیکی برای لوله های OD 43mm Lean و لوله های آلومینیومی
| تکنیک: | ریخته گری |
|---|---|
| کد سر: | گرد |
| اتصال: | زن و مرد |
2026 فروش گرم چرخ لوله خمیده آلومینیومی سنگین برای سازمان موثر
| تکنیک ها: | ریخته گری |
|---|---|
| کد سر: | گرد |
| اتصال: | زن و مرد |
طول نازک لوله نازک روکش شده سرد 4 متر استاندارد برای لاغر رک / ایستگاه کاری
| بخش شکل: | دور |
|---|---|
| کاربرد: | لوله سازه |
| روش: | نورد سرد |

