همه محصولات
-
Huawei Telecomبله، ما همیشه سبد خرید و میز کار را خریدیم. این شرکت خدمات سریع و گرم است. -
Geely Motorsخدمات خوب، قیمت مناسب، سبک تنظیم آسان، کیفیت بهتر. -
Thinh-ویتنامسلام، جانسون، لطفا 12000 متر 2808 لوله یخ، رنگ عاج را ترتیب دهید.
کلید واژه ها [ flexible pipes lean pipe ] همخوانی داشتن 592 محصولات.
DYJ28-B01 رابط لوله خمیده با پروفایل صنعتی نسل جدید
| نام محصول: | کانکتور لوله خمیده آلومینیومی |
|---|---|
| مواد: | آلیاژ آلومینیوم ADC12 |
| رنگ: | نقره |
DYJ28-A01 نسل جدید از پیوندهای صنعتی اتصال لوله لاغری در کارگاه و کارخانه استفاده می شود
| نام محصول: | کانکتور لوله خمیده آلومینیومی |
|---|---|
| مواد: | آلیاژ آلومینیوم ADC12 |
| رنگ: | نقره |
90° Cross Joint DYJ28-A06 Adc12 کانکتور لوله لاغری لوله لاغری
| Product name: | 90° Cross Joint Aluminium alloy lean pipe connector |
|---|---|
| Material: | Aluminum alloy ADC12 |
| Color: | Silver |
اتصالات لوله فلزی با ساختار قوی HJ-4 برای لوله باریک 28 میلی متری
| نام محصول: | اتصال لوله ناب/ اتصالات فلزی |
|---|---|
| مواد: | SPHC |
| ضخامت: | 2.3 میلی متر |
لوله لوله ناب فولادی با روکش انعطاف پذیر برای جمع آوری قفسه های ذخیره سازی کارگاهی
| استاندارد: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| مواد: | فولاد و آهن |
| سطح: | روکش پلاستیک PE |
Hot Sale DY28-06A Duplex General Aluminum Alloy Lean Tubes Metal Pipe
| نام: | لوله های ناب آلیاژ آلومینیوم عمومی دوبلکس DY28-06A |
|---|---|
| مادی: | 6063-T5 |
| N/W: | 750 گرم در متر |
Hot-Selling DY28-02B Aluminum Pipe with T-shaped Combination Alloy Aluminum Lean Tube
| نام: | لوله آلومینیومی DY28-02B با ترکیب T شکل |
|---|---|
| مادی: | 6063-T5 |
| N/W: | 640 گرم در متر |
Double Side Aluminum Pipe DY28-05A Industrial Aluminum Structural Pipe for Blocking or Edge protection
| نام: | لوله های ناب آلیاژ آلومینیوم عمومی دوبلکس DY28-06A |
|---|---|
| مادی: | 6063-T5 |
| N/W: | 640 گرم در متر |
Factory Supply DY28-03A Strengthening Aluminum Pipe Alloy Lean Tube for Shelf System
| نام: | لوله آلومینیومی تقویت کننده DY28-03A |
|---|---|
| مواد: | 6063-T5 |
| N/W: | 580 گرم در متر |
Hot-Sale DY28-04A Single Side Aluminum Pipe Aluminum structural pipe
| نام: | لوله آلومینیومی تک طرفه DY28-04A |
|---|---|
| مواد: | 6063-T5 |
| N/W: | 590 گرم در متر |

