همه محصولات
-
Huawei Telecomبله، ما همیشه سبد خرید و میز کار را خریدیم. این شرکت خدمات سریع و گرم است. -
Geely Motorsخدمات خوب، قیمت مناسب، سبک تنظیم آسان، کیفیت بهتر. -
Thinh-ویتنامسلام، جانسون، لطفا 12000 متر 2808 لوله یخ، رنگ عاج را ترتیب دهید.
کلید واژه ها [ lean pe lined pipe ] همخوانی داشتن 149 محصولات.
Lean Industrial Od 28mm Beige Pe Lined لوله فولادی
| ضخامت: | 0.8-2.0mm |
|---|---|
| شکل بخش: | دور |
| قطر خارجی: | 28 میلی متر |
تولید کننده لوله PE پوشیده از فولاد ضد زنگ لوله خم شده 28 میلی متری
| تکنیک ها: | بازیگری |
|---|---|
| شکل: | لوله گرد |
| کد سر: | گرد |
Binder Od28mm لوله فولادی بدون روکش Pe برای سیستم های رک
| ضخامت: | 0.8-2.0mm |
|---|---|
| شکل بخش: | دور |
| قطر خارجی: | 28 میلی متر |
لوله های فولادی ضد زنگ با روکش پلاستیکی ضد زنگ 28 میلی متر
| رنگ: | رنگارنگ مانند سفید، عاج، سیاه، آبی.. |
|---|---|
| DIY: | برای لوله سازه، لوله باغ و برای دکوراسیون |
| قطر: | 28 میلی متر |
HJ-12 گالوانیزه زاویه تنظیم می شود لوله فلزی پیوسته در برای PE پوشش لوله سیستم قفسه لوله 28OD
| تکنیک: | ریخته گری |
|---|---|
| شکل: | برابر |
| کد سر: | شش ضلعی |
بازیافت اتصالات لوله های فولادی، لوله های بدون درز لوله اتصالات کروم پوشش
| رنگ: | کومه روشن رنگی |
|---|---|
| سبک: | فاز 2،3،4،5،6 |
| ماده: | آهن و فلز |
لوله نازک لوله رنگی بدون پوشش لوله 0.8 - ضخامت 2.0 میلی متر با اتصالات
| ماده: | فولاد Q195 |
|---|---|
| سطحی: | روکش PE |
| تکنیک: | نورد سرد |
لوله لاغری لوله پوشش PE برای کار سنگین استیک کار صندلی ماشین دستی مونتاژ لوله با مفصل
| تکنیک ها: | بازیگری |
|---|---|
| محل منبع: | ژجیانگ، چین |
| شماره مدل: | دیه |
ضد خوردگی لوله های پلاستیکی پوشش داده شده، ضخامت دیوار PE لوله های فولادی برای دکوراسیون
| رنگ: | رنگارنگ مانند سفید، عاج، سیاه و سفید، آبی .. |
|---|---|
| دی: | برای ساخت لوله، لوله باغ و دکوراسیون |
| قطر: | 28 میلیمتر |
دور لوله ضخیم پوشش داده شده با ضخامت 2.0 میلی متر
| ضخامت: | 0.8-2.0mm |
|---|---|
| شکل بخش: | دور |
| قطر خارجی: | 28 میلی متر |

