همه محصولات
-
Huawei Telecomبله، ما همیشه سبد خرید و میز کار را خریدیم. این شرکت خدمات سریع و گرم است. -
Geely Motorsخدمات خوب، قیمت مناسب، سبک تنظیم آسان، کیفیت بهتر. -
Thinh-ویتنامسلام، جانسون، لطفا 12000 متر 2808 لوله یخ، رنگ عاج را ترتیب دهید.
کلید واژه ها [ lean pipe rack connector ] همخوانی داشتن 388 محصولات.
DYJ28-B03 اتصال مواد لوله آلومینیومی باریک 135 درجه اتصال داخلی براکت پشتیبانی لوله آلومینیومی جزء ثابت کننده
| تکنیک ها: | بازیگری |
|---|---|
| کد سر: | گرد |
| ارتباط: | زن و مرد |
اتصالات لوله آلومینیومی DYE19-03 لوله باریک کشویی حلقه افقی موقعیت یاب ثابت
| تکنیک ها: | ریخته گری |
|---|---|
| کد سر: | گرد |
| اتصال: | زن و مرد |
لوله آلیاژ آلومینیوم 6063-T5 با سطح مات سندبلاست شده و قاب T شکل برای میز کار سنگین
| نام: | لوله آلومینیومی قاب T شکل DY43-02A |
|---|---|
| مواد: | 6063-T5 |
| درمان سطحی: | ماسهبازی ، مات |
لوله آلومینیومی T شکل DY28-02A، لوله باریک آلیاژی، مواد 6063 برای موقعیتیابی و نصب چرخهای زیرین
| نام: | لوله آلومینیومی قاب T شکل DY28-02A |
|---|---|
| مواد: | 6063-T5 |
| درمان سطحی: | سندبلاست، مات |
DYP43-01 پلاگین های لوله پلاستیکی برای لوله های OD 43mm Lean و لوله های آلومینیومی
| تکنیک: | ریخته گری |
|---|---|
| کد سر: | گرد |
| اتصال: | زن و مرد |
DY28-04A 6063-T5 لوله خمیده آلومینیومی با سطح مات شسته شده و طول 4 متر برای کاربردهای صنعتی
| نام: | لوله آلومینیومی تک طرفه DY28-04A |
|---|---|
| مواد: | 6063-T5 |
| درمان سطحی: | سندبلاست، مات |
مفصل اتصال لوله لاغری آلومینیومی برای اتصال لوله لاغری 28 میلی متری
| تکنیک ها: | بازیگری |
|---|---|
| کد سر: | گرد |
| تضمین: | 1 سال |
اتصال لوله آلومینیومی DYJ28-A11، اتصال دو سوراخ، لوازم جانبی، محدوده عملکرد کامل
| تکنیک ها: | بازیگری |
|---|---|
| کد سر: | گرد |
| ارتباط: | زن و مرد |
اتصال لوله باریک آلومینیومی نقره ای سبک وزن DYJ28-A20، فرآیند مونتاژ ساده
| تکنیک ها: | بازیگری |
|---|---|
| کد سر: | گرد |
| ارتباط: | زن و مرد |

