همه محصولات
-
Huawei Telecomبله، ما همیشه سبد خرید و میز کار را خریدیم. این شرکت خدمات سریع و گرم است. -
Geely Motorsخدمات خوب، قیمت مناسب، سبک تنظیم آسان، کیفیت بهتر. -
Thinh-ویتنامسلام، جانسون، لطفا 12000 متر 2808 لوله یخ، رنگ عاج را ترتیب دهید.
کلید واژه ها [ lean product main structure tubes ] همخوانی داشتن 38 محصولات.
لوله های صنعتی خاکستری روشن لوله های باریک برای میز کار ساختار اصلی محصول باریک
| مواد: | فولاد + PE / ABS + چسب ذوب داغ |
|---|---|
| نام: | لوله لاغر |
| برنامه: | صنعت |
فروش کارخانه لوله های باریک با کیفیت بالا با ضخامت 1.5 میلی متر برای ساختار اصلی محصول سنگین
| مواد: | فولاد + PE / ABS + چسب ذوب داغ |
|---|---|
| نام: | لوله لاغر |
| برنامه: | صنعت |
لوله های صنعتی بسیار ضخیم 2.0mm لوله های لوله های لاغری برای ساختار اصلی محصولات سنگین
| مواد: | فولاد + PE / ABS + چسب ذوب داغ |
|---|---|
| نام: | لوله لاغر |
| برنامه: | صنعت |
میز کار آهنگ غلتکی جدول بدون خط تولید چند منظوره
| کاربرد: | کارگاه |
|---|---|
| تابع: | حمل لوازم جانبی |
| ماده: | لوله نازک، مسیر غلتک، مفاصل، فن |
لوله های فولادی بدون پوشش PE / ABS برای انبار کارخانه و خط مونتاژ
| ضخامت: | 0.8-2.0mm |
|---|---|
| شکل بخش: | دور |
| قطر خارجی: | 28 میلی متر |
Q195 فولاد گالوانیزه ABS بدون پوشش لوله بدون رنگ برای سیستم لوله
| ماده: | فولاد گالوانیزه Q195 |
|---|---|
| سطحی: | پوشش داده شده با ABS |
| تکنیک: | نورد سرد |
DYJ28-A01 اتصال مشترک لوله مستقیم بیرونی آلومینیوم
| Product name: | Outer Straight Connector Aluminium Alloy Lean Pipe Joint |
|---|---|
| Material: | Aluminum alloy ADC12 |
| Color: | Silver |
سیستم لوله مدولار OD 28mm PE با روکش طراحی OEM سیستم قفسه لوله ای Lean
| Thickness: | 0.8 - 2 mm |
|---|---|
| Section Shape: | Round |
| Outer Diameter: | 28 mm |
Binder Od28mm لوله فولادی بدون روکش Pe برای سیستم های رک
| ضخامت: | 0.8-2.0mm |
|---|---|
| شکل بخش: | دور |
| قطر خارجی: | 28 میلی متر |

