همه محصولات
-
Huawei Telecomبله، ما همیشه سبد خرید و میز کار را خریدیم. این شرکت خدمات سریع و گرم است. -
Geely Motorsخدمات خوب، قیمت مناسب، سبک تنظیم آسان، کیفیت بهتر. -
Thinh-ویتنامسلام، جانسون، لطفا 12000 متر 2808 لوله یخ، رنگ عاج را ترتیب دهید.
کلید واژه ها [ lean round steel tubing ] همخوانی داشتن 172 محصولات.
ESD سیاه آنتی استاتیک لوله، لوله های پلاستیکی پوشش مستقیم ساختار قاب
| ماده: | فولاد Q195 |
|---|---|
| سطحی: | PE پوشش داده شده |
| تکنیک: | نورد سرد |
سیستم لوله مدولار OD 28mm PE با روکش طراحی OEM سیستم قفسه لوله ای Lean
| Thickness: | 0.8 - 2 mm |
|---|---|
| Section Shape: | Round |
| Outer Diameter: | 28 mm |
Binder Od28mm لوله فولادی بدون روکش Pe برای سیستم های رک
| ضخامت: | 0.8-2.0mm |
|---|---|
| شکل بخش: | دور |
| قطر خارجی: | 28 میلی متر |
Lean Industrial Od 28mm Beige Pe Lined لوله فولادی
| ضخامت: | 0.8-2.0mm |
|---|---|
| شکل بخش: | دور |
| قطر خارجی: | 28 میلی متر |
لوله های ساخته شده از فولاد ضد زنگ با پوشش فولاد ضد زنگ دور 4 متر
| بخش شکل: | دور |
|---|---|
| قطر بیرونی: | 27.8 میلی متر |
| کاربرد: | لوله سازه |
ظرف ضد استاتیک لوله نازک 1000 کیلوگرمی ظرفیت برای قفسه های انبار لاغر
| رنگ: | رنگارنگ مانند سفید، عاج، سیاه و سفید، آبی .. |
|---|---|
| دی: | برای ساخت لوله، لوله باغ و دکوراسیون |
| قطر: | 28 میلیمتر |
مقاوم در برابر خوردگی، لوله های فولادی پوشش داده شده، شکل ضد زنگ لوله های ضد استاتیک
| رنگ: | رنگارنگ مانند سفید، عاج، سیاه و سفید، آبی .. |
|---|---|
| دی: | برای ساخت لوله، لوله باغ و دکوراسیون |
| قطر: | 28 میلیمتر |
Tote Cart Lan Tube فولاد ضد زنگ فولاد ضد زنگ فولاد ضد زنگ پوشش داده شده برای لجستیک
| استاندارد: | GB، GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| ماده: | فولاد و آهن |
| سطحی: | پوشش پلاستیکی |
لوله لوله ناب فولادی با روکش انعطاف پذیر برای جمع آوری قفسه های ذخیره سازی کارگاهی
| استاندارد: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| مواد: | فولاد و آهن |
| سطح: | روکش پلاستیک PE |
لوله لاغری چوبی 28 میلی متری از فولاد پوشش داده شده برای میز کاری انعطاف پذیر
| مواد: | فولاد + PE / ABS + چسب ذوب داغ |
|---|---|
| نام Peoduct: | لوله لاغر |
| درخواست: | صنعت |

