همه محصولات
-
Huawei Telecomبله، ما همیشه سبد خرید و میز کار را خریدیم. این شرکت خدمات سریع و گرم است. -
Geely Motorsخدمات خوب، قیمت مناسب، سبک تنظیم آسان، کیفیت بهتر. -
Thinh-ویتنامسلام، جانسون، لطفا 12000 متر 2808 لوله یخ، رنگ عاج را ترتیب دهید.
کلید واژه ها [ lean tube pipe rack systems ] همخوانی داشتن 496 محصولات.
DY28-07A مواد آلومینیومی لوله کم وزن 6063-T5 با سطح مات شن و ماسه شده و طول 4 متر برای راه حل های کم وزن
| نام: | لوله آلومینیومی جنرال DY28-07A |
|---|---|
| مواد: | 6063-T5 |
| درمان سطحی: | سندبلاست، مات |
لوله آلومینیومی سبک وزن 6063-T5 با سطح مات سندبلاست شده و طول 4 متر برای کاربردهای صنعتی
| نام: | لوله آلومینیوم جنرال |
|---|---|
| مواد: | 6063-T5 |
| درمان سطحی: | سندبلاست، مات |
DYJ28-A18 سیستم اتصال دهندههای لوله باریک آلومینیومی صنعتی برای قفسه
| تکنیک ها: | بازیگری |
|---|---|
| کد سر: | گرد |
| ارتباط: | زن و مرد |
لوله آلیاژ آلومینیوم 6063-T5 با سطح مات سندبلاست شده و قاب T شکل برای میز کار سنگین
| نام: | لوله آلومینیومی قاب T شکل DY43-02A |
|---|---|
| مواد: | 6063-T5 |
| درمان سطحی: | ماسهبازی ، مات |
DY28-04A 6063-T5 لوله خمیده آلومینیومی با سطح مات شسته شده و طول 4 متر برای کاربردهای صنعتی
| نام: | لوله آلومینیومی تک طرفه DY28-04A |
|---|---|
| مواد: | 6063-T5 |
| درمان سطحی: | سندبلاست، مات |
T - Slot Frame Lean Tube آلیاژ آلومینیوم 6005T6 2.3mm ضخامت Anodizing Bar
| استاندارد: | GB، GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| ماده: | آلومینیوم |
| ضخامت: | 2.3 میلیمتر |
DYE28-13 28mm Lean Aluminum Pipe Joint Linear Motion Module Linear Guide Linear Rail
| تکنیک: | ریخته گری |
|---|---|
| کد سر: | گرد |
| پیوستگی: | زن و مرد |
متصل به لوله های فلزی تخت، پشتیبانی از لوله های جوش داده شده با لوله های کروی ضد زنگ
| کاربرد: | کلیپ لوله و گیره |
|---|---|
| ماده: | فلز یا پلاستیک |
| اندازه: | برای لوله قطر قطر 28 میلی متر |
28 میلی متر قطر لوله نازک لوله آلومینیومی نورد سرد 0.8 - 2.0 میلی متر ضخامت
| استاندارد: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| مواد: | آلومینیوم |
| Technic: | نورد سرد |
فولاد ضد زنگ فولاد Weled فولاد سرد با پوشش PE ESD سیاه رنگ
| استاندارد: | GB، GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| ماده: | فولاد و آهن |
| سطحی: | پوشش پلاستیکی |

