همه محصولات
-
Huawei Telecomبله، ما همیشه سبد خرید و میز کار را خریدیم. این شرکت خدمات سریع و گرم است. -
Geely Motorsخدمات خوب، قیمت مناسب، سبک تنظیم آسان، کیفیت بهتر. -
Thinh-ویتنامسلام، جانسون، لطفا 12000 متر 2808 لوله یخ، رنگ عاج را ترتیب دهید.
کلید واژه ها [ oem lean pipe ] همخوانی داشتن 319 محصولات.
Double Side Aluminum Pipe DY28-05A Industrial Aluminum Structural Pipe for Blocking or Edge protection
| نام: | لوله های ناب آلیاژ آلومینیوم عمومی دوبلکس DY28-06A |
|---|---|
| مادی: | 6063-T5 |
| N/W: | 640 گرم در متر |
Hot-Sale DY28-04A Single Side Aluminum Pipe Aluminum structural pipe
| نام: | لوله آلومینیومی تک طرفه DY28-04A |
|---|---|
| مواد: | 6063-T5 |
| N/W: | 590 گرم در متر |
لوله های ضد زنگ فولاد ضد زنگ ضد آلیاژ ضد زنگ
| استاندارد: | GB، GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| ماده: | فولاد و آهن |
| سطحی: | پلاستیک پوشش داده شده |
اتصال لوله لاغری برای ساختار صلیبی از سیستم ریک لوله 28 میلی متر
| تکنیک ها: | بازیگری |
|---|---|
| شکل: | برابر |
| کد سر: | شش گوشه |
لوله لاغری انعطاف پذیر کانکتور پوشش فلزی مشترک لوله لاغری
| تکنیک ها: | بازیگری |
|---|---|
| کد سر: | شش گوشه |
| تضمین: | 1 سال |
تقویت لوله های آلیاژی آلومینیومی باریک DY28-03A برای قفسه میز کار با تحمل بار بالا
| نام: | تقویت لوله آلومینیومی |
|---|---|
| مواد: | 6063-T5 |
| درمان سطحی: | سندبلاست، مات |
HJ-13 کلیمپ مشترک برای ساختار ماژولار پوشش داده شده لوله اتصال فلزی برای 28mm لوله لاغری سیستم قفسه
| تکنیک: | ریخته گری |
|---|---|
| شکل: | برابر |
| کد سر: | شش ضلعی |
HJ-22 با کیفیت بالا فولاد فلزی لوله کانکتور فٹنگ باکس بسته بندی شده برای لوله های سیستم لاغری
| تکنیک ها: | ریخته گری |
|---|---|
| شکل: | برابر |
| کد سر: | شش ضلعی |
لوله آلومینیومی دو طرفه DY28-05A 6063 آلیاژ صنعتی لوله باریک برای سیستم کاراکوری
| نام: | لوله آلومینیومی دو طرفه DY28-05A |
|---|---|
| مواد: | 6063-T5 |
| درمان سطحی: | سندبلاست، مات |

