همه محصولات
-
Huawei Telecomبله، ما همیشه سبد خرید و میز کار را خریدیم. این شرکت خدمات سریع و گرم است. -
Geely Motorsخدمات خوب، قیمت مناسب، سبک تنظیم آسان، کیفیت بهتر. -
Thinh-ویتنامسلام، جانسون، لطفا 12000 متر 2808 لوله یخ، رنگ عاج را ترتیب دهید.
کلید واژه ها [ workshop lean pipe connector ] همخوانی داشتن 148 محصولات.
لبه مسدودکننده آلومینیومی 6063-T5 با سطح مات سندبلاست شده و طول 4 متر برای سیستمهای لوله لاغر
| نام: | لبه مسدود کننده آلومینیوم |
|---|---|
| مواد: | 6063-T5 |
| درمان سطحی: | سندبلاست، مات |
آلومینیوم لوله لاغری کاراکوری Kaizen مخزن Rack DY28-06A Duplex آلومینیوم عمومی
| نام: | لبه مسدود کننده آلومینیوم |
|---|---|
| مواد: | 6063-T5 |
| درمان سطحی: | سندبلاست، مات |
لوله لوله ناب فولادی با روکش انعطاف پذیر برای جمع آوری قفسه های ذخیره سازی کارگاهی
| استاندارد: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| مواد: | فولاد و آهن |
| سطح: | روکش پلاستیک PE |
Hot-Selling DY28-02B Aluminum Pipe with T-shaped Combination Alloy Aluminum Lean Tube
| نام: | لوله آلومینیومی DY28-02B با ترکیب T شکل |
|---|---|
| مادی: | 6063-T5 |
| N/W: | 640 گرم در متر |
Hot Sale DY28-06A Duplex General Aluminum Alloy Lean Tubes Metal Pipe
| نام: | لوله های ناب آلیاژ آلومینیوم عمومی دوبلکس DY28-06A |
|---|---|
| مادی: | 6063-T5 |
| N/W: | 750 گرم در متر |
Double Side Aluminum Pipe DY28-05A Industrial Aluminum Structural Pipe for Blocking or Edge protection
| نام: | لوله های ناب آلیاژ آلومینیوم عمومی دوبلکس DY28-06A |
|---|---|
| مادی: | 6063-T5 |
| N/W: | 640 گرم در متر |
Factory Supply DY28-03A Strengthening Aluminum Pipe Alloy Lean Tube for Shelf System
| نام: | لوله آلومینیومی تقویت کننده DY28-03A |
|---|---|
| مواد: | 6063-T5 |
| N/W: | 580 گرم در متر |
Hot-Sale DY28-04A Single Side Aluminum Pipe Aluminum structural pipe
| نام: | لوله آلومینیومی تک طرفه DY28-04A |
|---|---|
| مواد: | 6063-T5 |
| N/W: | 590 گرم در متر |
مشخصات آلومینیوم صنعتی لوله نازک برای کارگاه DY43-01A OD 28MM
| نام محصول: | نوار سیم آلومینیوم پایه |
|---|---|
| کاربرد: | صنعتی |
| استفاده: | لوله سریع آسان لوله کشی تعمیر لوله |
فولاد ضد زنگ فولاد ضد زنگ فولاد سیاه فولاد OD 28mm با استاندارد ISO9001
| ماده: | PE + SPCC-HR |
|---|---|
| نام محصول: | لوله کایزن انعطاف پذیر لوله لوله فولادی نازک پوشش داده شده است |
| رنگ: | สีดำ |

