همه محصولات
-
Huawei Telecomبله، ما همیشه سبد خرید و میز کار را خریدیم. این شرکت خدمات سریع و گرم است. -
Geely Motorsخدمات خوب، قیمت مناسب، سبک تنظیم آسان، کیفیت بهتر. -
Thinh-ویتنامسلام، جانسون، لطفا 12000 متر 2808 لوله یخ، رنگ عاج را ترتیب دهید.
کلید واژه ها [ aluminium alloy pipe connectors ] همخوانی داشتن 152 محصولات.
اتصال لوله آلومینیومی نوع خارجی DYJ28-A15 اتصال لوله ناب فورج شده
| محل منبع: | ژجیانگ، چین |
|---|---|
| شماره مدل: | DYJ-A15 |
| ارتباط: | جوشکاری |
اتصالات لوله فلزی سندبلاست DYJ28-B15 / اتصال قفسه لوله آلیاژ آلومینیوم ADC12
| تضمین: | 1 سال |
|---|---|
| بازرسی تصویری: | ارائه شده |
| نوع بازاریابی: | محصول معمولی |
DYJ28-A01 نسل جدید از پیوندهای صنعتی اتصال لوله لاغری در کارگاه و کارخانه استفاده می شود
| نام محصول: | کانکتور لوله خمیده آلومینیومی |
|---|---|
| مواد: | آلیاژ آلومینیوم ADC12 |
| رنگ: | نقره |
اتصالات لوله بدون حلقه و چرخ دستی / لوله فلزی اتصالات سطح انفجار سبک وزن
| نوع: | نوع خارجی کانکتور 90 درجه |
|---|---|
| مواد: | آلیاژ آلومینیوم ADC12 |
| پایان سطح: | انفجار شن |
اتصالات متقابل اتصالات لوله آلومینیومی ناب 33 گرم
| نوع: | اتصال دهنده صلیبی |
|---|---|
| مواد: | آلیاژ آلومینیوم ADC12 |
| پایان سطح: | انفجار شن |
مفصل موازی B DYJ28-A12 آلیاژ اتصال لوله لاغری شن و ماسه 6065 T6 مفاصل لوله لاغری
| نام محصول: | مفصل موازی B DYJ28-A12 آلیاژ اتصال لوله لاغری شن و ماسه 6065T6 مفاصل لوله لاغری |
|---|---|
| مواد: | 6065T6 |
| رنگ: | نقره |
T - شیار آلومینیوم آلیاژ سیم میله / کارگاه ضد استاتیک لوله DY43-02A 6063
| نام محصول: | میله آلیاژ آلومینیوم T-groove |
|---|---|
| طول: | 4 متر |
| وزن محصول تنها: | 1000 گرم / متر |
DY28-02A Aluminum Pipe T-shaped Aluminium Alloy Lean Pipe Tube for Karakuri System
| نام: | لوله آلومینیومی T شکل DY28-02A |
|---|---|
| مواد: | 6063-T5 |
| N/W: | 650 گرم در متر |
High Quality DY28-07A General Aluminum Pipe Thin Aluminium Alloy Lean Pipe Tubes for Warehouse Shelving Trolley Cart
| نام: | لوله آلومینیومی جنرال DY28-07A |
|---|---|
| مواد: | 6063-T5 |
| N/W: | 300 گرم/متر |
Factory Supply DY28-03A Strengthening Aluminum Pipe Alloy Lean Tube for Shelf System
| نام: | لوله آلومینیومی تقویت کننده DY28-03A |
|---|---|
| مواد: | 6063-T5 |
| N/W: | 580 گرم در متر |

