همه محصولات
-
Huawei Telecomبله، ما همیشه سبد خرید و میز کار را خریدیم. این شرکت خدمات سریع و گرم است. -
Geely Motorsخدمات خوب، قیمت مناسب، سبک تنظیم آسان، کیفیت بهتر. -
Thinh-ویتنامسلام، جانسون، لطفا 12000 متر 2808 لوله یخ، رنگ عاج را ترتیب دهید.
کلید واژه ها [ aluminium alloy pipe connectors ] همخوانی داشتن 167 محصولات.
DY Profile Aluminum Lean Pipe Tube OD 28mm برای آلومینیوم آلیاژ سیستم لوله های لاغر
| نام محصول: | لوله بدون چربی آلیاژ آلومینیوم |
|---|---|
| مواد: | آلیاژ آلومینیوم |
| اندازه: | 28 میلی متر |
DY آلومینیوم آلیاژ لوله لاغری برای صنعتی
| نام محصول: | لوله بدون چربی آلیاژ آلومینیوم |
|---|---|
| مواد: | آلیاژ آلومینیوم |
| اندازه: | 28 میلی متر |
مشخصات آلومینیوم صنعتی لوله نازک برای کارگاه DY43-01A OD 28MM
| نام محصول: | نوار سیم آلومینیوم پایه |
|---|---|
| کاربرد: | صنعتی |
| استفاده: | لوله سریع آسان لوله کشی تعمیر لوله |
Hot Sale DY28-06A Duplex General Aluminum Alloy Lean Tubes Metal Pipe
| نام: | لوله های ناب آلیاژ آلومینیوم عمومی دوبلکس DY28-06A |
|---|---|
| مادی: | 6063-T5 |
| N/W: | 750 گرم در متر |
Hot-Selling DY28-02B Aluminum Pipe with T-shaped Combination Alloy Aluminum Lean Tube
| نام: | لوله آلومینیومی DY28-02B با ترکیب T شکل |
|---|---|
| مادی: | 6063-T5 |
| N/W: | 640 گرم در متر |
اتصال مشترک آلومینیوم با کیفیت بالا برای لوله لاغر 28 میلی متر
| تکنیک ها: | بازیگری |
|---|---|
| کد سر: | گرد |
| تضمین: | 1 سال |
آلومینیوم زاویه میله / قاب پانل / پروفیل آلومینیوم اکسترود شده صنعتی
| تایپ کنید: | رابط موازی |
|---|---|
| مواد: | آلومینیوم |
| پایان سطح: | سند بلاست |
Factory Direct Sale DY28-01A General Aluminum Lean Pipe Alloy Metal Tubes for Workbench
| نام: | لوله آلومینیومی جنرال DY28-07A |
|---|---|
| مواد: | 6063-T5 |
| N/W: | 400 گرم در متر |
لوله آلیاژ آلومینیوم 6063-T5 با سطح مات سندبلاست شده و قاب T شکل برای میز کار سنگین
| نام: | لوله آلومینیومی قاب T شکل DY43-02A |
|---|---|
| مواد: | 6063-T5 |
| درمان سطحی: | ماسهبازی ، مات |
Double Side Aluminum Pipe DY28-05A Industrial Aluminum Structural Pipe for Blocking or Edge protection
| نام: | لوله های ناب آلیاژ آلومینیوم عمومی دوبلکس DY28-06A |
|---|---|
| مادی: | 6063-T5 |
| N/W: | 640 گرم در متر |

