همه محصولات
-
Huawei Telecomبله، ما همیشه سبد خرید و میز کار را خریدیم. این شرکت خدمات سریع و گرم است. -
Geely Motorsخدمات خوب، قیمت مناسب، سبک تنظیم آسان، کیفیت بهتر. -
Thinh-ویتنامسلام، جانسون، لطفا 12000 متر 2808 لوله یخ، رنگ عاج را ترتیب دهید.
کلید واژه ها [ aluminium alloy pipe connectors ] همخوانی داشتن 165 محصولات.
سیستم مدولار اتوماسیون 40x40mm T Slot Profile Aluminium Extrusion 4040
| تایپ کنید: | رابط موازی |
|---|---|
| مواد: | آلومینیوم |
| پایان سطح: | سند بلاست |
پروفیل آلومینیومی سگک ثابت T3 4080 برای تعمیر پانل میز
| تایپ کنید: | رابط موازی |
|---|---|
| مواد: | آلومینیوم |
| پایان سطح: | سند بلاست |
سفارشی سازی آلومینیوم اکستروژن 4080 با استاندارد Iso9001
| تایپ کنید: | رابط موازی |
|---|---|
| مواد: | آلومینیوم |
| پایان سطح: | سند بلاست |
Hot-Sale DY28-04A Single Side Aluminum Pipe Aluminum structural pipe
| نام: | لوله آلومینیومی تک طرفه DY28-04A |
|---|---|
| مواد: | 6063-T5 |
| N/W: | 590 گرم در متر |
اندازه 20 x 40 آلیاژ T8 پروفیل اکستروژن آلومینیوم
| تایپ کنید: | رابط موازی |
|---|---|
| مواد: | آلومینیوم |
| پایان سطح: | سند بلاست |
4080 آلومینیوم T Slot Frame Profile Extrusion 4040 Aluminium V Slot Frame Profile Extrusion
| تایپ کنید: | رابط موازی |
|---|---|
| مواد: | آلومینیوم |
| پایان سطح: | سند بلاست |
لوله آلومینیومی T شکل DY28-02A، لوله باریک آلیاژی، مواد 6063 برای موقعیتیابی و نصب چرخهای زیرین
| نام: | لوله آلومینیومی قاب T شکل DY28-02A |
|---|---|
| مواد: | 6063-T5 |
| درمان سطحی: | سندبلاست، مات |
لوله آلومینیومی دو طرفه DY28-05A 6063 آلیاژ صنعتی لوله باریک برای سیستم کاراکوری
| نام: | لوله آلومینیومی دو طرفه DY28-05A |
|---|---|
| مواد: | 6063-T5 |
| درمان سطحی: | سندبلاست، مات |
تقویت لوله های آلیاژی آلومینیومی باریک DY28-03A برای قفسه میز کار با تحمل بار بالا
| نام: | تقویت لوله آلومینیومی |
|---|---|
| مواد: | 6063-T5 |
| درمان سطحی: | سندبلاست، مات |

