همه محصولات
-
Huawei Telecomبله، ما همیشه سبد خرید و میز کار را خریدیم. این شرکت خدمات سریع و گرم است. -
Geely Motorsخدمات خوب، قیمت مناسب، سبک تنظیم آسان، کیفیت بهتر. -
Thinh-ویتنامسلام، جانسون، لطفا 12000 متر 2808 لوله یخ، رنگ عاج را ترتیب دهید.
کلید واژه ها [ anodized aluminum lean pipe ] همخوانی داشتن 85 محصولات.
Hot-Sale DY28-04A Single Side Aluminum Pipe Aluminum structural pipe
| نام: | لوله آلومینیومی تک طرفه DY28-04A |
|---|---|
| مواد: | 6063-T5 |
| N/W: | 590 گرم در متر |
DY19-01A لوله های ساختاری آلومینیومی ساختاری آلومینیومی لوله های خمیده آلومینیومی برای میز کار
| Name: | general frame |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| N/W: | 200g/m |
DYJ28-A19 خدمات پردازش برش لوله آلومینیومی آنودیزه شده آلیاژ لوله خمیده
| تکنیک ها: | بازیگری |
|---|---|
| کد سر: | گرد |
| ارتباط: | زن و مرد |
OD 19mm Anodizing Aluminium Lean Tube Pipe برای سیستم تولید رینگ Lean Racking Line Karakuri
| تکنیک ها: | بازیگری |
|---|---|
| کد سر: | گرد |
| ارتباط: | زن و مرد |
سازنده پروفیل آلومینیوم صنعتی اکستروژن T اسلات آلومینیومی برای صنعت
| تایپ کنید: | رابط موازی |
|---|---|
| مواد: | آلومینیوم |
| پایان سطح: | سند بلاست |
آنودیزه کردن لوله آلومینیومی OD19mm برای مونتاژ سیستم ریک لوله
| تکنیک ها: | بازیگری |
|---|---|
| کد سر: | گرد |
| ارتباط: | زن و مرد |
لوله آلومینیومی T شکل DY28-02A، لوله باریک آلیاژی، مواد 6063 برای موقعیتیابی و نصب چرخهای زیرین
| نام: | لوله آلومینیومی قاب T شکل DY28-02A |
|---|---|
| مواد: | 6063-T5 |
| درمان سطحی: | سندبلاست، مات |
Hot Sale DY28-06A Duplex General Aluminum Alloy Lean Tubes Metal Pipe
| نام: | لوله های ناب آلیاژ آلومینیوم عمومی دوبلکس DY28-06A |
|---|---|
| مادی: | 6063-T5 |
| N/W: | 750 گرم در متر |
Factory Supply DY28-03A Strengthening Aluminum Pipe Alloy Lean Tube for Shelf System
| نام: | لوله آلومینیومی تقویت کننده DY28-03A |
|---|---|
| مواد: | 6063-T5 |
| N/W: | 580 گرم در متر |
ضخامت 1.7 میلی متر لوله آلومینیوم آنودایزینگ طول 4000 میلی متر
| مواد: | آلیاژ آلومینیوم |
|---|---|
| ضخامت: | 1.7 میلی متر |
| درمان سطحی: | آنودایز کردن |

