همه محصولات
-
Huawei Telecomبله، ما همیشه سبد خرید و میز کار را خریدیم. این شرکت خدمات سریع و گرم است. -
Geely Motorsخدمات خوب، قیمت مناسب، سبک تنظیم آسان، کیفیت بهتر. -
Thinh-ویتنامسلام، جانسون، لطفا 12000 متر 2808 لوله یخ، رنگ عاج را ترتیب دهید.
کلید واژه ها [ anodized aluminum lean pipe ] همخوانی داشتن 85 محصولات.
DY28-06A لوله های لاغر آلومینیومی دوگانه با چارچوب عمومی
| نام: | قاب کلی دوتایی |
|---|---|
| مواد: | 6063-T5 |
| N/W: | ۸۷۵ گرم/متر |
نسل سوم فریم سوراخ T انواع مختلف لوله لوله لاغر آلومینیوم
| نام: | قاب اسلات T |
|---|---|
| مواد: | 6063-T5 |
| N/W: | 410 گرم در متر |
DY28-07A 1.2 لوله های لاغر آلومینیومی 6065-T5 با قاب کلی برای میز کار
| نام: | قاب اسلات T |
|---|---|
| مواد: | 6063-T5 |
| N/W: | 300 گرم/متر |
لوله آلیاژ آلومینیوم 6063-T5 با سطح مات سندبلاست شده و قاب T شکل برای میز کار سنگین
| نام: | لوله آلومینیومی قاب T شکل DY43-02A |
|---|---|
| مواد: | 6063-T5 |
| درمان سطحی: | ماسهبازی ، مات |
تقویت لوله های آلیاژی آلومینیومی باریک DY28-03A برای قفسه میز کار با تحمل بار بالا
| نام: | تقویت لوله آلومینیومی |
|---|---|
| مواد: | 6063-T5 |
| درمان سطحی: | سندبلاست، مات |
لوله آلومینیومی دو طرفه DY28-05A 6063 آلیاژ صنعتی لوله باریک برای سیستم کاراکوری
| نام: | لوله آلومینیومی دو طرفه DY28-05A |
|---|---|
| مواد: | 6063-T5 |
| درمان سطحی: | سندبلاست، مات |
لوله آلیاژ آلومینیوم شیب دار آنودایز شده با آندودیزه 530g - طراحی 1200 گرم وزن آسان
| سطحی: | روکش PE |
|---|---|
| تکنیک: | نورد سرد |
| ضخامت: | 0.8-2.0mm |
ضخامت پروفیل آلومینیوم آنودایزر لوله ناب 4000 میلی متر طول
| مواد: | آلیاژ آلومینیوم |
|---|---|
| ضخامت: | 1.7 میلی متر |
| طول: | 4000 میلی متر |
ضخامت پروفیل آلومینیوم Sandblasted مشخصات آلومینیوم ضخامت لوله 28 میلی متر با ضخامت 1.7 میلی متر
| مواد: | آلیاژ آلومینیوم |
|---|---|
| ضخامت: | 1.7 میلی متر |
| طول: | 4000 میلی متر |

