همه محصولات
-
Huawei Telecomبله، ما همیشه سبد خرید و میز کار را خریدیم. این شرکت خدمات سریع و گرم است. -
Geely Motorsخدمات خوب، قیمت مناسب، سبک تنظیم آسان، کیفیت بهتر. -
Thinh-ویتنامسلام، جانسون، لطفا 12000 متر 2808 لوله یخ، رنگ عاج را ترتیب دهید.
کلید واژه ها [ flexible pipe tube ] همخوانی داشتن 537 محصولات.
دور سرد ذوب بدون پوشش لوله بدون چربی غلتک 28 میلی متر برای مونتاژ کارگاه
| بخش شکل: | دور |
|---|---|
| کاربرد: | لوله سازه |
| روش: | نورد سرد |
لوله بدون آستین پوشش داده شده PE PE 28mm قطر 2.0 میلی متر ضخامت لوله STCC
| استاندارد: | گیگابایت ، GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| مواد: | فولاد و آهن |
| سطحی: | روکش پلاستیکی PE |
Hot-Sale DY28-04A Single Side Aluminum Pipe Aluminum structural pipe
| نام: | لوله آلومینیومی تک طرفه DY28-04A |
|---|---|
| مواد: | 6063-T5 |
| N/W: | 590 گرم در متر |
اتصال لوله آلومینیومی ناب آلومینیوم شن و ماسه برای سیستم رک لوله مونتاژ
| نوع: | چند نوع کانکتور خارجی |
|---|---|
| مواد: | آلیاژ آلومینیوم ADC12 |
| پایان سطح: | انفجار شن |
ضخامت سرد لوله بدون روکش PE با روکش PE با ضخامت 0.8 - 2.0 میلی متر ISO9001
| سطحی: | روکش PE |
|---|---|
| تکنیک: | نورد سرد |
| ضخامت: | 0.8-2.0mm |
اتصالات متقابل اتصالات لوله آلومینیومی ناب 33 گرم
| نوع: | اتصال دهنده صلیبی |
|---|---|
| مواد: | آلیاژ آلومینیوم ADC12 |
| پایان سطح: | انفجار شن |
قطعه اتصال لوله آلومینیوم انفجار اکسیداسیون دقیق
| نوع: | قطعه اتصال دهنده |
|---|---|
| مواد: | آلیاژ آلومینیوم ADC12 |
| پایان سطح: | انفجار شن |
لوله آلیاژ آلومینیوم شیب دار آنودایز شده با آندودیزه 530g - طراحی 1200 گرم وزن آسان
| سطحی: | روکش PE |
|---|---|
| تکنیک: | نورد سرد |
| ضخامت: | 0.8-2.0mm |
فابریک تخصصی ابعاد 28mm PE پوشش پوشش Lean لوله گوبلین لوله Lean Kaizen لوله
| تکنیک ها: | بازیگری |
|---|---|
| محل منبع: | ژجیانگ، چین |
| شماره مدل: | دیه |
2.3mm ضخامت SPHC فلز سیاه الکتروفورز لوله لاغری مفاصل ضد زنگ
| نوع: | کلامپ لوله |
|---|---|
| مواد: | SPHC |
| ضخامت: | 2.3 میلی متر |

