همه محصولات
-
Huawei Telecomبله، ما همیشه سبد خرید و میز کار را خریدیم. این شرکت خدمات سریع و گرم است. -
Geely Motorsخدمات خوب، قیمت مناسب، سبک تنظیم آسان، کیفیت بهتر. -
Thinh-ویتنامسلام، جانسون، لطفا 12000 متر 2808 لوله یخ، رنگ عاج را ترتیب دهید.
کلید واژه ها [ flexible pipe tube ] همخوانی داشتن 537 محصولات.
لوله خم شده پلاستیکی با کیفیت بالا برای سیستم لوله
| محل منبع: | ژجیانگ، چین |
|---|---|
| شماره مدل: | HJ-5 |
| نام تجاری: | DIYA |
HJ-6 Black Lean Pipe Metal Joint for Pipe Light Weight Shelf (جفت فلزی سیاه لوله لاغر برای قفسه های سبک لوله)
| بازرسی تصویری: | ارائه شده |
|---|---|
| گزارش آزمایش ماشین: | ارائه شده |
| نوع بازاریابی: | محصول جدید 2024 |
HJ-9 پودر پوشانده 28mm لوله لاغری کانکتور برای کارتهای صنعتی
| تکنیک ها: | بازیگری |
|---|---|
| شکل: | مستطیل |
| ارتباط: | جوش |
DIYA عرضه فلز مفاصل D28 کروم شده لوله لاغری کانکتور لوازم سخت افزاری سیستم اندازه گیری اینچ
| نام محصول: | کانکتور لوله لن |
|---|---|
| مادی: | SPHC |
| وزن: | 135 گرم |
اتصال دهنده مشترک تنظیم شده چرخ چرخ پایین نصب چرخ چرخ سخت چرخ چرخ چرخ چرخ چرخ لوازم جانبی برای تراک لوله لوله
| مواد: | فولاد |
|---|---|
| نام تجاری: | Diya |
| نام محصول: | ریخته گری |
لوله آلیاژ آلومینیوم 6063-T5 با سطح مات سندبلاست شده و قاب T شکل برای میز کار سنگین
| نام: | لوله آلومینیومی قاب T شکل DY43-02A |
|---|---|
| مواد: | 6063-T5 |
| درمان سطحی: | ماسهبازی ، مات |
DY28-04A 6063-T5 لوله خمیده آلومینیومی با سطح مات شسته شده و طول 4 متر برای کاربردهای صنعتی
| نام: | لوله آلومینیومی تک طرفه DY28-04A |
|---|---|
| مواد: | 6063-T5 |
| درمان سطحی: | سندبلاست، مات |
DY28-07A مواد آلومینیومی لوله کم وزن 6063-T5 با سطح مات شن و ماسه شده و طول 4 متر برای راه حل های کم وزن
| نام: | لوله آلومینیومی جنرال DY28-07A |
|---|---|
| مواد: | 6063-T5 |
| درمان سطحی: | سندبلاست، مات |
چرخهای ریلی پلاستیکی بادوام با مقاومت در برابر ضربه و سایش بالا برای اتصالات لوله باریک
| مواد: | پلاستیک |
|---|---|
| نام تجاری: | Diya |
| نام محصول: | راه آهن اسلاید دسته ای باد |

