همه محصولات
-
Huawei Telecomبله، ما همیشه سبد خرید و میز کار را خریدیم. این شرکت خدمات سریع و گرم است. -
Geely Motorsخدمات خوب، قیمت مناسب، سبک تنظیم آسان، کیفیت بهتر. -
Thinh-ویتنامسلام، جانسون، لطفا 12000 متر 2808 لوله یخ، رنگ عاج را ترتیب دهید.
کلید واژه ها [ industrial structure lean pipe tubes ] همخوانی داشتن 73 محصولات.
DYJ28-A18 سیستم اتصال دهندههای لوله باریک آلومینیومی صنعتی برای قفسه
| تکنیک ها: | بازیگری |
|---|---|
| کد سر: | گرد |
| ارتباط: | زن و مرد |
ضخامت سرد لوله بدون روکش PE با روکش PE با ضخامت 0.8 - 2.0 میلی متر ISO9001
| سطحی: | روکش PE |
|---|---|
| تکنیک: | نورد سرد |
| ضخامت: | 0.8-2.0mm |
سیستم لوله مدولار OD 28mm PE با روکش طراحی OEM سیستم قفسه لوله ای Lean
| Thickness: | 0.8 - 2 mm |
|---|---|
| Section Shape: | Round |
| Outer Diameter: | 28 mm |
دور سرد ذوب بدون پوشش لوله بدون چربی غلتک 28 میلی متر برای مونتاژ کارگاه
| بخش شکل: | دور |
|---|---|
| کاربرد: | لوله سازه |
| روش: | نورد سرد |
ABS 28 میلی متری منعطف لوله پوشش داده شده برای قفسه های مونتاژ
| ضخامت: | 0.8-2.0 میلی متر |
|---|---|
| شکل بخش: | گرد |
| قطر خارجی: | 28 میلی متر |
اتصالات لوله فلزی با ساختار قوی HJ-4 برای لوله باریک 28 میلی متری
| نام محصول: | اتصال لوله ناب/ اتصالات فلزی |
|---|---|
| مواد: | SPHC |
| ضخامت: | 2.3 میلی متر |
لوله ناب سطحی براق لوله فولادی نورد سرد با عمر مفید طولانی
| استاندارد: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| مواد: | فولاد و آهن |
| سطح: | روکش پلاستیک PE |
بازیافت متصل لوله متصل کننده لوله، 6 فاز لوله گالوانیزه لوله اتصالات
| رنگ: | کروم روشن با پوشش یا گالوانیزه |
|---|---|
| سبک: | File not found. |
| ماده: | آهن و فلز |
اتصالات لوله ناب کرومی ANSI که مهر و موم اتصالات فلزی است
| نام محصول: | کانکتور لوله لاغر کرومی |
|---|---|
| درمان سطحی: | صفحه کروم |
| مواد: | فولاد |
نوار رنگی رنگی پودری پوشش قطر 28 میلیمتر برای صنعت ISO 9001 فهرست شده است
| نام محصول: | لوله نازک |
|---|---|
| ماده: | فولاد Q195 |
| سطحی: | PE پوشش داده شده |

