همه محصولات
-
Huawei Telecomبله، ما همیشه سبد خرید و میز کار را خریدیم. این شرکت خدمات سریع و گرم است. -
Geely Motorsخدمات خوب، قیمت مناسب، سبک تنظیم آسان، کیفیت بهتر. -
Thinh-ویتنامسلام، جانسون، لطفا 12000 متر 2808 لوله یخ، رنگ عاج را ترتیب دهید.
کلید واژه ها [ industrial structure lean pipe tubes ] همخوانی داشتن 73 محصولات.
Double Side Aluminum Pipe DY28-05A Industrial Aluminum Structural Pipe for Blocking or Edge protection
| نام: | لوله های ناب آلیاژ آلومینیوم عمومی دوبلکس DY28-06A |
|---|---|
| مادی: | 6063-T5 |
| N/W: | 640 گرم در متر |
لوله بدون چربی با پوشش ABS با لوله فولادی Galvazined OD 28MM برای صنعت
| ماده: | فولاد گالوانیزه Q195 |
|---|---|
| سطحی: | پوشش داده شده با ABS |
| تکنیک: | نورد سرد |
Hot-Sale DY28-04A Single Side Aluminum Pipe Aluminum structural pipe
| نام: | لوله آلومینیومی تک طرفه DY28-04A |
|---|---|
| مواد: | 6063-T5 |
| N/W: | 590 گرم در متر |
نورد سرد قطر 28 میلی متر قطر لوله بدون ساختار لوله بدون چربی برای مجمع کارگاه
| بخش شکل: | دور |
|---|---|
| کاربرد: | لوله سازه |
| روش: | نورد سرد |
DYJ28-A11 محافظ ماشین آلات صرفه جویی در فضا ساختارهای آلومینیومی سبک وزن و بادوام مفصل باریک آلومینیومی
| تکنیک ها: | بازیگری |
|---|---|
| کد سر: | گرد |
| ارتباط: | زن و مرد |
چین تامین کننده ماشین ساده حفاظت دقیق مهندسی ساختارهای آلومینیوم آلومینیوم Lean Joint
| تکنیک ها: | ریخته گری |
|---|---|
| کد سر: | گرد |
| اتصال: | زن و مرد |
طول نازک لوله نازک روکش شده سرد 4 متر استاندارد برای لاغر رک / ایستگاه کاری
| بخش شکل: | دور |
|---|---|
| کاربرد: | لوله سازه |
| روش: | نورد سرد |
لوله نازک با روکش سرد رول شده با لوله 0.8 - ضخامت 2.0 میلی متر Q195 مواد فلزی
| سطحی: | روکش PE |
|---|---|
| تکنیک: | نورد سرد |
| ضخامت: | 0.8-2.0mm |
قطر 28 میلیمتر قطر فولاد ضد زنگ صنعتی با گرید غلتکی
| ماده: | فولاد Q195 |
|---|---|
| سطحی: | PE پوشش داده شده |
| تکنیک: | نورد سرد |

