همه محصولات
-
Huawei Telecomبله، ما همیشه سبد خرید و میز کار را خریدیم. این شرکت خدمات سریع و گرم است. -
Geely Motorsخدمات خوب، قیمت مناسب، سبک تنظیم آسان، کیفیت بهتر. -
Thinh-ویتنامسلام، جانسون، لطفا 12000 متر 2808 لوله یخ، رنگ عاج را ترتیب دهید.
کلید واژه ها [ pe coated lean tube ] همخوانی داشتن 147 محصولات.
لوله لاغری رنگارنگ پوشش PE سفید لوله لاغری 28 میلی متری
| مواد: | فولاد + PE / ABS + چسب ذوب داغ |
|---|---|
| نام Peoduct: | لوله لاغر |
| درخواست: | صنعت |
میز کار ضد استاتیک لوله لاغر با پوشش پلی اتیلن صنعتی سفارشی برای کارخانه
| محل منبع: | ژجیانگ، چین |
|---|---|
| ابعاد (L*W*H): | سفارشی کردن اندازه |
| وزن: | 50 کیلوگرم |
لوله نازک با روکش سرد رول شده با لوله 0.8 - ضخامت 2.0 میلی متر Q195 مواد فلزی
| سطحی: | روکش PE |
|---|---|
| تکنیک: | نورد سرد |
| ضخامت: | 0.8-2.0mm |
لوله رنگارنگ PE بدون پوشش OD 28mm Q195 لوله استیک سرد 0.8 - ضخامت 2.0 میلی متر
| ماده: | فولاد Q195 |
|---|---|
| سطحی: | روکش PE |
| تکنیک: | نورد سرد |
لوله لاغری 28 میلی متری فولاد لوله لاغری برای کارگاه لوله پوشش PE / ABS
| مواد: | فولاد + PE / ABS + چسب ذوب داغ |
|---|---|
| نام Peoduct: | لوله لاغر |
| درخواست: | صنعت |
DIYA مجموعه لوله لاغری ABS / PE پوشش داده شده برای کار سنگین استیک کار بنچ کالسکه
| مواد: | فولاد + PE / ABS + چسب ذوب داغ |
|---|---|
| نام Peoduct: | لوله لاغر |
| درخواست: | صنعت |
لوله باریک 28 میلی متری بدون درز با روکش PE / ABS
| مواد: | فولاد + PE / ABS + چسب ذوب داغ |
|---|---|
| نام Peoduct: | لوله لاغر |
| برنامه: | صنعت |
لوله لاغر 28mm PE پلاستیکی پوشش ارزان قیمت لوله لاغر ABS پوشش
| تکنیک ها: | بازیگری |
|---|---|
| محل منبع: | ژجیانگ، چین |
| شماره مدل: | دیه |
سیستم لوله مدولار OD 28mm PE با روکش طراحی OEM سیستم قفسه لوله ای Lean
| Thickness: | 0.8 - 2 mm |
|---|---|
| Section Shape: | Round |
| Outer Diameter: | 28 mm |

