همه محصولات
-
Huawei Telecomبله، ما همیشه سبد خرید و میز کار را خریدیم. این شرکت خدمات سریع و گرم است. -
Geely Motorsخدمات خوب، قیمت مناسب، سبک تنظیم آسان، کیفیت بهتر. -
Thinh-ویتنامسلام، جانسون، لطفا 12000 متر 2808 لوله یخ، رنگ عاج را ترتیب دهید.
کلید واژه ها [ pe coated lean tube ] همخوانی داشتن 147 محصولات.
لوله های فولادی بدون پوشش PE / ABS برای انبار کارخانه و خط مونتاژ
| ضخامت: | 0.8-2.0mm |
|---|---|
| شکل بخش: | دور |
| قطر خارجی: | 28 میلی متر |
لوله بدون چربی با پوشش ABS با لوله فولادی Galvazined OD 28MM برای صنعت
| ماده: | فولاد گالوانیزه Q195 |
|---|---|
| سطحی: | پوشش داده شده با ABS |
| تکنیک: | نورد سرد |
صدور گواهینامه Ce بدون درز لوله میلی متر پوشش داده شده 28 میلی متر
| ضخامت: | 0.8-2.0mm |
|---|---|
| شکل بخش: | دور |
| قطر خارجی: | 28 میلی متر |
لوله 4 متری با پوشش PE / ABS
| Material: | Steel+PE/ABS+Hot melt glue |
|---|---|
| Peoduct name: | Lean pipe |
| Application: | Industry |
لوله لاغر رنگارنگ پوسته شده PE لوله لاغر 28 میلی متری عاج
| مواد: | فولاد + PE / ABS + چسب ذوب داغ |
|---|---|
| نام Peoduct: | لوله لاغر |
| درخواست: | صنعت |
لوله لاغری سیاه 28mm PE پوشش ESD لوله لاغری
| مواد: | فولاد + PE / ABS + چسب ذوب داغ |
|---|---|
| نام Peoduct: | لوله لاغر |
| درخواست: | صنعت |
لوله لاغری چوبی 28 میلی متری از فولاد پوشش داده شده برای میز کاری انعطاف پذیر
| مواد: | فولاد + PE / ABS + چسب ذوب داغ |
|---|---|
| نام Peoduct: | لوله لاغر |
| درخواست: | صنعت |
HJ-12 گالوانیزه زاویه تنظیم می شود لوله فلزی پیوسته در برای PE پوشش لوله سیستم قفسه لوله 28OD
| تکنیک: | ریخته گری |
|---|---|
| شکل: | برابر |
| کد سر: | شش ضلعی |
قطر ضخامت 2.0 میلی متر 28 میلی متر لوله لاغر برای میز کار انعطاف پذیر
| ضخامت: | 0.8-2.0mm |
|---|---|
| شکل بخش: | دور |
| قطر خارجی: | 28 میلی متر |
لوله فلزی لاغری پوشش PE / ABS با کانکتور برای صندلی کار کارخانه
| مواد: | فولاد |
|---|---|
| نام Peoduct: | لوله لاغر |
| درخواست: | صنعت |

