همه محصولات
-
Huawei Telecomبله، ما همیشه سبد خرید و میز کار را خریدیم. این شرکت خدمات سریع و گرم است. -
Geely Motorsخدمات خوب، قیمت مناسب، سبک تنظیم آسان، کیفیت بهتر. -
Thinh-ویتنامسلام، جانسون، لطفا 12000 متر 2808 لوله یخ، رنگ عاج را ترتیب دهید.
کلید واژه ها [ pipe aluminium lean pipes ] همخوانی داشتن 244 محصولات.
مفصل موازی B DYJ28-A12 آلیاژ اتصال لوله لاغری شن و ماسه 6065 T6 مفاصل لوله لاغری
| نام محصول: | مفصل موازی B DYJ28-A12 آلیاژ اتصال لوله لاغری شن و ماسه 6065T6 مفاصل لوله لاغری |
|---|---|
| مواد: | 6065T6 |
| رنگ: | نقره |
اتصال دهنده صنعتی نسل جدید برای لوله/لوله لاغری آلومینیومی
| تکنیک ها: | بازیگری |
|---|---|
| کد سر: | گرد |
| ارتباط: | زن و مرد |
OD 19mm Anodizing Aluminium Lean Tube Pipe برای سیستم تولید رینگ Lean Racking Line Karakuri
| تکنیک ها: | بازیگری |
|---|---|
| کد سر: | گرد |
| ارتباط: | زن و مرد |
DYJ28-C04 Aluminium Alloy Lean Pipe Connector Outer Type 180 Degree
| تکنیک: | ریخته گری |
|---|---|
| کد سر: | گرد |
| ضمانت: | 1 سال |
آنودیزه کردن لوله آلومینیومی OD19mm برای مونتاژ سیستم ریک لوله
| تکنیک ها: | بازیگری |
|---|---|
| کد سر: | گرد |
| ارتباط: | زن و مرد |
لوله های آلومینیومی لوله های آلومینیومی ضد استاتیک برای کارگاه های صنعتی
| نام: | جدول مشخصات آلومینیوم و تجهیزات |
|---|---|
| تابع: | آزمایش و مونتاژ جدول |
| ماده: | پروفیل آلومینیوم و لوله نازک |
DY28-02A Aluminum Pipe T-shaped Aluminium Alloy Lean Pipe Tube for Karakuri System
| نام: | لوله آلومینیومی T شکل DY28-02A |
|---|---|
| مواد: | 6063-T5 |
| N/W: | 650 گرم در متر |
High Quality DY28-07A General Aluminum Pipe Thin Aluminium Alloy Lean Pipe Tubes for Warehouse Shelving Trolley Cart
| نام: | لوله آلومینیومی جنرال DY28-07A |
|---|---|
| مواد: | 6063-T5 |
| N/W: | 300 گرم/متر |
Factory Supply DY28-03A Strengthening Aluminum Pipe Alloy Lean Tube for Shelf System
| نام: | لوله آلومینیومی تقویت کننده DY28-03A |
|---|---|
| مواد: | 6063-T5 |
| N/W: | 580 گرم در متر |
Factory Direct Sale DY28-01A General Aluminum Lean Pipe Alloy Metal Tubes for Workbench
| نام: | لوله آلومینیومی جنرال DY28-07A |
|---|---|
| مواد: | 6063-T5 |
| N/W: | 400 گرم در متر |

