همه محصولات
-
Huawei Telecomبله، ما همیشه سبد خرید و میز کار را خریدیم. این شرکت خدمات سریع و گرم است. -
Geely Motorsخدمات خوب، قیمت مناسب، سبک تنظیم آسان، کیفیت بهتر. -
Thinh-ویتنامسلام، جانسون، لطفا 12000 متر 2808 لوله یخ، رنگ عاج را ترتیب دهید.
کلید واژه ها [ pipe aluminium lean pipes ] همخوانی داشتن 244 محصولات.
Double Side Aluminum Pipe DY28-05A Industrial Aluminum Structural Pipe for Blocking or Edge protection
| نام: | لوله های ناب آلیاژ آلومینیوم عمومی دوبلکس DY28-06A |
|---|---|
| مادی: | 6063-T5 |
| N/W: | 640 گرم در متر |
Hot-Sale DY28-04A Single Side Aluminum Pipe Aluminum structural pipe
| نام: | لوله آلومینیومی تک طرفه DY28-04A |
|---|---|
| مواد: | 6063-T5 |
| N/W: | 590 گرم در متر |
لوله بدون چربی آلومینیوم SUS DY28-05A پروفیل گرد صنعتی OD 28mm سطح انفجار Grit
| استاندارد: | GB ، GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| مواد: | آلومینیوم |
| سطح: | انفجار شن |
4 متر لوله ناب صنعتی سازی یک طرفه مواد جعبه آلیاژ آلومینیوم
| تایپ کنید: | رابط موازی |
|---|---|
| مواد: | آلومینیوم |
| پایان سطح: | سند بلاست |
انبار صنعتی لوله گرد آلومینیومی T4 28 میلی متر
| نام محصول: | لوله صنعتی جدید آلیاژ آلومینیوم صنعتی سازی |
|---|---|
| درمان سطحی: | اکسیداسیون |
| مواد: | آلیاژ آلومینیوم |
اتصالات متقابل اتصالات لوله آلومینیومی ناب 33 گرم
| نوع: | اتصال دهنده صلیبی |
|---|---|
| مواد: | آلیاژ آلومینیوم ADC12 |
| پایان سطح: | انفجار شن |
استاندارد ایزو با پوشش پلی اتیلن با ورق فولاد ضد زنگ حرفه ای نارنجی
| ماده: | فولاد Q195 |
|---|---|
| سطحی: | PE پوشش داده شده |
| تکنیک: | نورد سرد |
ضخامت سرد لوله بدون روکش PE با روکش PE با ضخامت 0.8 - 2.0 میلی متر ISO9001
| سطحی: | روکش PE |
|---|---|
| تکنیک: | نورد سرد |
| ضخامت: | 0.8-2.0mm |
تامین دیییا با کیفیت بالا، رابط لوله آلیاژ آلومینیوم DYJ28-A16، نسل سوم اتصالات لوله و مفصلهای باریک
| مواد: | ADC12 |
|---|---|
| رنگ: | نقره ای |
| درمان سطحی: | ماسهبازی |
DYJ19-A01 کانکتور مستقیم خارجی برای لوله های لوله ای آلومینیومی
| Material: | 6065T6 |
|---|---|
| Color: | Silver |
| Surface Treatment: | Sandblasting |

