همه محصولات
-
Huawei Telecomبله، ما همیشه سبد خرید و میز کار را خریدیم. این شرکت خدمات سریع و گرم است. -
Geely Motorsخدمات خوب، قیمت مناسب، سبک تنظیم آسان، کیفیت بهتر. -
Thinh-ویتنامسلام، جانسون، لطفا 12000 متر 2808 لوله یخ، رنگ عاج را ترتیب دهید.
کلید واژه ها [ flexible pipe lean tube connector ] همخوانی داشتن 329 محصولات.
DY28-07A مواد آلومینیومی لوله کم وزن 6063-T5 با سطح مات شن و ماسه شده و طول 4 متر برای راه حل های کم وزن
| نام: | لوله آلومینیومی جنرال DY28-07A |
|---|---|
| مواد: | 6063-T5 |
| درمان سطحی: | سندبلاست، مات |
لوله آلومینیومی سبک وزن 6063-T5 با سطح مات سندبلاست شده و طول 4 متر برای کاربردهای صنعتی
| نام: | لوله آلومینیوم جنرال |
|---|---|
| مواد: | 6063-T5 |
| درمان سطحی: | سندبلاست، مات |
لوله آلیاژ آلومینیوم 6063-T5 با سطح مات سندبلاست شده و قاب T شکل برای میز کار سنگین
| نام: | لوله آلومینیومی قاب T شکل DY43-02A |
|---|---|
| مواد: | 6063-T5 |
| درمان سطحی: | ماسهبازی ، مات |
T قالب سوراخ انواع مختلف لوله 6063-T5 لوله های لاغر آلومینیومی
| نام: | قاب اسلات T |
|---|---|
| مواد: | 6063-T5 |
| N/W: | 640 گرم در متر |
DY28-04A 6063-T5 لوله خمیده آلومینیومی با سطح مات شسته شده و طول 4 متر برای کاربردهای صنعتی
| نام: | لوله آلومینیومی تک طرفه DY28-04A |
|---|---|
| مواد: | 6063-T5 |
| درمان سطحی: | سندبلاست، مات |
اتصال دهنده مشترک تنظیم شده چرخ چرخ پایین نصب چرخ چرخ سخت چرخ چرخ چرخ چرخ چرخ لوازم جانبی برای تراک لوله لوله
| مواد: | فولاد |
|---|---|
| نام تجاری: | Diya |
| نام محصول: | ریخته گری |
DIYA عرضه فلز مفاصل D28 کروم شده لوله لاغری کانکتور لوازم سخت افزاری سیستم اندازه گیری اینچ
| نام محصول: | کانکتور لوله لن |
|---|---|
| مادی: | SPHC |
| وزن: | 135 گرم |
6063-T5 آلومینیوم آلیاژ لوله لاغر با سطح مته شن و ماسه شده و طول 4m برای رک ذخیره سازی کاراکوری کایزن
| نام: | میله سیم کارت یکپارچه |
|---|---|
| مواد: | 6063-T5 |
| درمان سطحی: | سندبلاست، مات |
HJ-16 الکتروفرز سیاه سیستم لوله ترکیبی اتصال لوله خمیده طولانی
| تکنیک ها: | ریخته گری |
|---|---|
| شکل: | برابر |
| کد سر: | شش ضلعی |

