همه محصولات
-
Huawei Telecomبله، ما همیشه سبد خرید و میز کار را خریدیم. این شرکت خدمات سریع و گرم است. -
Geely Motorsخدمات خوب، قیمت مناسب، سبک تنظیم آسان، کیفیت بهتر. -
Thinh-ویتنامسلام، جانسون، لطفا 12000 متر 2808 لوله یخ، رنگ عاج را ترتیب دهید.
کلید واژه ها [ flexible pipe lean tube connector ] همخوانی داشتن 328 محصولات.
HJ-12 گالوانیزه زاویه تنظیم می شود لوله فلزی پیوسته در برای PE پوشش لوله سیستم قفسه لوله 28OD
| تکنیک: | ریخته گری |
|---|---|
| شکل: | برابر |
| کد سر: | شش ضلعی |
ضخامت سرد لوله بدون روکش PE با روکش PE با ضخامت 0.8 - 2.0 میلی متر ISO9001
| سطحی: | روکش PE |
|---|---|
| تکنیک: | نورد سرد |
| ضخامت: | 0.8-2.0mm |
لوله آلیاژ آلومینیوم شیب دار آنودایز شده با آندودیزه 530g - طراحی 1200 گرم وزن آسان
| سطحی: | روکش PE |
|---|---|
| تکنیک: | نورد سرد |
| ضخامت: | 0.8-2.0mm |
اتصال لوله ناب آهنی HJ-2 برای سیستم رک 28 میلی متری
| مواد: | آهن فلزی |
|---|---|
| اندازه: | برای قطر لوله لاغر 28 میلی متر |
| رنگ: | سیاه یا نیاز مشتری |
Double Side Aluminum Pipe DY28-05A Industrial Aluminum Structural Pipe for Blocking or Edge protection
| نام: | لوله های ناب آلیاژ آلومینیوم عمومی دوبلکس DY28-06A |
|---|---|
| مادی: | 6063-T5 |
| N/W: | 640 گرم در متر |
جفت های لوله های فلزی برای شن و ماسه کشی ADC12 کانکتورهای لوله های آلومینیومی
| نام محصول: | کانکتور لوله خمیده آلومینیومی |
|---|---|
| مواد: | آلیاژ آلومینیوم ADC12 |
| رنگ: | نقره |
DYJ28-A01 نسل جدید از پیوندهای صنعتی اتصال لوله لاغری در کارگاه و کارخانه استفاده می شود
| نام محصول: | کانکتور لوله خمیده آلومینیومی |
|---|---|
| مواد: | آلیاژ آلومینیوم ADC12 |
| رنگ: | نقره |
اتصالات لوله فلزی صنعتی / لوازم جانبی لوله های صنعتی ضخامت 2.5 میلی متر
| رنگ: | سیاه |
|---|---|
| سبک: | بستن |
| ماده: | آهن و فلز |

