همه محصولات
-
Huawei Telecomبله، ما همیشه سبد خرید و میز کار را خریدیم. این شرکت خدمات سریع و گرم است. -
Geely Motorsخدمات خوب، قیمت مناسب، سبک تنظیم آسان، کیفیت بهتر. -
Thinh-ویتنامسلام، جانسون، لطفا 12000 متر 2808 لوله یخ، رنگ عاج را ترتیب دهید.
کلید واژه ها [ flexible pipe lean tube connector ] همخوانی داشتن 328 محصولات.
فولاد ضخیم فولاد پوشش داده شده فولاد ضد زنگ مقاومت ضد سایش اندازه های سفارشی
| رنگ: | رنگی مانند سفید ، عاج ، مشکی ، آبی .. |
|---|---|
| دی: | برای لوله های سازه ، لوله های باغی و دکوراسیون |
| قطر: | 28 میلی متر |
لوله های فولادی ضد زنگ با روکش پلاستیکی ضد زنگ 28 میلی متر
| رنگ: | رنگارنگ مانند سفید، عاج، سیاه، آبی.. |
|---|---|
| DIY: | برای لوله سازه، لوله باغ و برای دکوراسیون |
| قطر: | 28 میلی متر |
نوع بیرونی اتصال لوله آلومینیومی کانکتور چندگانه DYJ-A01
| تضمین: | 1 سال |
|---|---|
| محل منبع: | ژجیانگ، چین |
| تکنیک ها: | ریخته گری، جعلی |
DYJ28-A08 مفاصل لوله های فلزی برای شستن شن و ماسه
| نام محصول: | کانکتور لوله خمیده آلومینیومی |
|---|---|
| مواد: | آلیاژ آلومینیوم ADC12 |
| رنگ: | نقره |
DY آلومینیوم آلیاژ لوله لاغری برای صنعتی
| نام محصول: | لوله بدون چربی آلیاژ آلومینیوم |
|---|---|
| مواد: | آلیاژ آلومینیوم |
| اندازه: | 28 میلی متر |
DY28-02A Aluminum Pipe T-shaped Aluminium Alloy Lean Pipe Tube for Karakuri System
| نام: | لوله آلومینیومی T شکل DY28-02A |
|---|---|
| مواد: | 6063-T5 |
| N/W: | 650 گرم در متر |
High Quality DY28-07A General Aluminum Pipe Thin Aluminium Alloy Lean Pipe Tubes for Warehouse Shelving Trolley Cart
| نام: | لوله آلومینیومی جنرال DY28-07A |
|---|---|
| مواد: | 6063-T5 |
| N/W: | 300 گرم/متر |
Hot-Sale DY28-04A Single Side Aluminum Pipe Aluminum structural pipe
| نام: | لوله آلومینیومی تک طرفه DY28-04A |
|---|---|
| مواد: | 6063-T5 |
| N/W: | 590 گرم در متر |
Professional Manufacturer Carbon Steel Self-tapping Automatic Connector for Aluminum Profile
| مادی: | فولاد |
|---|---|
| Brand name: | DIYA |
| برنامه: | صنعتی |

